REFERENCE OD NAŠICH NOVOMANŽELŮ & DODAVATELŮ

"Holky z Wonderful Wedding jsou naprosto úžasné - výborná komunikace, ochota a smysl pro detail. A to nejdůležitější - dělají to srdcem a splní jakékoliv přání nevěsty. Děkujeme, že jsme si na naši svatbu vybrali právě Vás - jste skvělé a moc milé. Takže Všem budoucím nevěstám - doporučujeme."

Lucka & Lukáš

novomanželé

"Lepší svatební koordinaci jsme si s manželem nemohli přát do nejmenších detailů bylo vše podle našich představ a návrh celého konceptu nám padl jak "ulitý". Na každém Olga Simikova a Nikola Laurier kroku bylo znát, že to pro ně není jenom o práci, ale vše dělají s neuvěřitelným nadšením a láskou. Ještě jednou moc děkujeme, protože bez nich by byla naše svatba asi jedno velké fiasko! :)" 

Eliška & David

novomanželé

„Naprosto profesionální práce! Výzdoba kterou mi holky vytvořili na svatbě byla dokonalá, nádherná! Hosté za námi chodili a říkali, že hezčí svatbu nezažili! To je ta nejlepší pochvala, kterou může nevěsta dostat. Takže děkujeme celému týmu wonderful wedding za vytvoření našeho svatebního dne!"


Lucka & Jakub

novomanželé

"Chtěli bychom Vám ještě jednou poděkovat, výzdoba byla uzasna, přesně jak jsem si to představovala a obřad díky vám proběhl naprosto hladce a i díky tomu to byl naprosto úžasný den :)"

Ilona & Dan

novomanželé

„Na naši svatbu u rybníka jsem si na dekorování a koordinaci nemohli vybrat lépe než právě Nikolu s Olgou. Vše naprosto perfektní, rychlá komunikace, výborné nápady, krásná dekorace, komunikace s dodavateli a hosty, pečlivost, vkus, kreativita, invence,... Holky jsou profesionálky a během našich schůzek přesně vycítily, co ano a co ne. Nejen my, ale mnoho hostů byli z přístupu a práce tohoto duo nadšení. Měla jsem pocit, že se věnovali naší svatbě, jako by to byla jejich vlastní. Nemohu říct, že všechno bylo tak, jak jsme si přáli, protože to bylo ve finále mnohem mnohem lepší, než jsme si představovali! :-) Mohu s klidným srdcem doporučit, pokud si přejete krásnou a bezproblémovou svatbu, kterou si v klidu chcete užít!“


Anet & Kuba

novomanželé

„Přestože naše mezinárodní svatba byla náročnější na organizaci, všechno se zvládlo na jedničku. Holky připravily pohádkovou výzdobu, přesně jako jsme si našli na internetu. Belgičtí i čeští hosté byli ohromení, že tak perfektní výzdobu ještě neviděli. To byla nejlepší pochvala. Moc děkujeme Wonderful Wedding za profesionální práci."


Nikola & Steven

novomanželé

„Zvládli jste to skvěle. Jsem moc ráda, že jste byla s námi. Myslím, že jsem tak v klidu byla právě díky Vám. Nazdobila jste to nádherně!
Ještě jednou moc děkuji za Vaše služby. Byla jsem moc spokojená.“

Pavlína & František

novomanželé

"Koordinaci od Wonderful Wedding můžeme určitě doporučit . S čím bylo potřeba tak jak Olga, tak Niky ochotně poradily, byly nápadité a k naší představě vše krásně doladily . Chtěli jsme, aby celý koncept svatby byl jednoduše "náš", spíše než dle aktuálních trendů a to se rozhodně povedlo! Nejvíce nám pak pomohly v samotný den svatby. Už od velmi brzkých ranních hodin akčně vše organizovaly a dekorovaly. Navíc s pozitivním přístupem a úsměvem, čímž i v rámci dodavatelů a následně svatebčanů šířily optimismus a tu správnou energii. Vzhledem k našemu rozpočtu a požadavkům se vždy snažily vymyslet tu nejlepší variantu a splnit každé naše přání - včetně lučního kvítí, které nám Oli sama natrhala a navázala (usušené zdobí byty některých družiček dodnes! ). Můžeme s jistotou říci, že rozhodnout se pro koordinaci bylo jedno z nejlepších rozhodnutí a Olga s Niky jsou výborně sehrané duo, které každou svatbu určitě obohatí a zajistí její perfektní a hladký průběh. Děkujeme a přejem spoustu dalších spokojených novomanželů." 

Lenka & Jakub

novomanželé

„Děkujeme moc celému týmu za nádhernou výzdobu a originálni nápady 😍. Jste proste jedničky 👍."

Olga & Janko

novomanželé

„Nikol a Olga jsou fakt sehrané duo! Moc děkujeme za perfektní spolupráci z pohledu fotografů. Vážíme si toho, když nás koordinátoři berou jako součást týmu a snaží se nám vytvořit co nejlepší podmínky pro práci i přesto, že mají svých povinností dost. A to všechno zvládají s naprostým klidem a dobrou náladou, což je nakonec nejdůležitější."


Crea Studio

svatební fotografky

 

"Moc Vám děkujeme za zapůjčení všech dekorací, ta brána byla naprosto skvostná! 😊"


Aneta T.

nevěsta

„Wonderful Wedding? Už to mluví za vše. :) Potkala jsem Nikol a Olgu minulý rok v létě. Jsem svatební fotograf a Nikol byla tenkrát má nevěsta. Přijela jsem na místo a nevěřila jsem vlastním očím. To byl první moment, kdy jsem si při příjezdu na svatbu říkala... Ano, tak takovouhle svatbu bych chtěla jednou mít! :) Holky to zvládly opravdu úžasně. Neměla jsem slov. A jak říkají.. "Na detailech záleží". Je to tak. Nikol měla svatbu opravdu velikou. Spoustu hostů, obrovský prostor k vyzdobení, byla potřeba spousta rekvizit, ... a nakonec tam bylo 100 ohromených hostů, všichni plakali, smáli se, užívali si, bavili se, ... i paddleboard byl. :) No byla to Veselka! Co vám budu povídat. Doufám, že se zase brzy setkáme.“


Roma Photography 

svatební fotograf