KDO JSME

WONDERFUL WEDDING vzniklo po dvou letech snění o založení si vlastní eventové firmy a po několika dnech rozmýšlení, že do toho fakt půjdeme. Co rozhodlo, že se jde do akce? SVATBA.
Jsme neoddělitelné kamarádské duo a zároveň matka s dcerou. Jsme každá jiná, a tak se vzájemně skvěle doplňujeme.
Nikola srší nápady a Olga se je snaží přetvořit tak, aby byly reálné. Je to divoké, náročné, obohacující a hlavně radostné. Proto to obě milujeme! 


A tak jsme se po první společné (a podle ohlasů úspěšné) organizaci svatby (kde jedna byla víc organizátorka a druhá víc nevěsta) rozhodly, že se do toho pustíme naplno!


OLGA 

Zapálená matka nevěsty a koordinátorka dceřiny svatby v jednom a dnes hlavní dekoratérka a designérka našeho dua. Řídí se heslem V jednoduchosti je krása, a přesto dokáže přes noc z obyčejné stodoly udělat  pohádkové svatební místo.
Olga se pohybuje v marketingu a reklamě přes dvacet let, kde mimo jiné organizuje eventy jak pro širokou veřejnost, tak pro firmy. Ve volném čase se realizuje dekorováním svateb známých. S Wonderful Weddings se z koníčku stala hlavní činnost, kterou si nesmírně užívá. Díky síti kontaktů umí zařídit opravdu vše, co je se svatbou spojené, od grafiky, přes návrh a výrobu různých cedulí až po dárkové předměty a pronájem vozů.    

NIKOLA

Akční dcera, nevěsta a nyní idea maker našeho dua. Pokud chcete na svatbě nezapomenutelné zážitky, Nikola vám je vymyslí a taky zařídí! Je pro ni typické anglické přísloví Only sky is the limit... 

Nikola je akční marketérka a copywriterka, která miluje jógu a cestování. 
Už poznala mnoho kultur a místních svatebních zvyků, proto má neomezenou studnici nápadů na originální a jedinečné svatební dekorace ze zahraničí. 
Po zkušenostech s organizací mezinárodních veletrhů všude po světě i eventů v naší domovině, dokáže Nikola skvěle koordinovat jak váš svatební den, tak zásnuby, rozlučku se svobodou, firemní večírek nebo firemní team building. KONTAKTUJTE NÁS


WONDERFUL WEDDING

U Rybníčku 374, Srch, 533 52


Telefonní číslo

+420 602 675 530


E-mail
info@wonderfulwedding.cz