KDO JSME

WONDERFUL WEDDING vzniklo po dvou letech snění o založení si vlastní eventové firmy a po několika dnech rozmýšlení, že do toho fakt půjdeme. Co rozhodlo, že se jde do akce? SVATBA.
Jsme neoddělitelné kamarádské duo a zároveň matka s dcerou. Jsme každá jiná, a tak se vzájemně skvěle doplňujeme.
Nikola srší nápady a Olga se je snaží přetvořit tak, aby byly reálné. Je to divoké, náročné, obohacující a hlavně radostné. Proto to obě milujeme! 


A tak jsme se po první společné (a podle ohlasů úspěšné) organizaci svatby (kde jedna byla víc organizátorka a druhá víc nevěsta) rozhodly, že se do toho pustíme naplno!


OLGA 

Zapálená matka nevěsty a koordinátorka dceřiny svatby v jednom a dnes hlavní dekoratérka a designérka našeho dua. Řídí se heslem V jednoduchosti je krása, a přesto dokáže přes noc z obyčejné stodoly udělat  pohádkové svatební místo.
Olga se pohybuje v marketingu a reklamě přes dvacet let, kde mimo jiné organizuje eventy jak pro širokou veřejnost, tak pro firmy. Ve volném čase se realizuje dekorováním svateb známých. S Wonderful Weddings se z koníčku stala hlavní činnost, kterou si nesmírně užívá. Díky síti kontaktů umí zařídit opravdu vše, co je se svatbou spojené, od grafiky, přes návrh a výrobu různých cedulí až po dárkové předměty a pronájem vozů.    

NIKOLA

Akční dcera, nevěsta a nyní idea maker našeho dua. Pokud chcete na svatbě nezapomenutelné zážitky, Nikola vám je vymyslí a taky zařídí! Je pro ni typické anglické přísloví Only sky is the limit... 

Nikola je akční marketérka a copywriterka, která miluje jógu a cestování. 
Už poznala mnoho kultur a místních svatebních zvyků, proto má neomezenou studnici nápadů na originální a jedinečné svatební dekorace ze zahraničí. 
Po zkušenostech s organizací mezinárodních veletrhů všude po světě i eventů v naší domovině, dokáže Nikola skvěle koordinovat jak váš svatební den, tak zásnuby, rozlučku se svobodou, firemní večírek nebo firemní team building. NAŠI PARTNEŘI

Během naší cesty organizování svateb jsme se setkaly s mnoha skvělými dodavateli, kteří nás doplnili, a společně jsme tak dokázali pro naše snoubence a svatební hosty vytvořit nezapomenutelné zážitky z jejich svatebního dne. Proto rády naše dodavatele doporučujeme dále:


KONTAKTUJTE NÁS


WONDERFUL WEDDING

U Rybníčku 374, Srch - Pardubice, 533 52


Telefonní číslo

+420 602 675 530


E-mail
info@wonderfulwedding.cz