PŮJČOVNA DEKORACÍ

Slavobrána


Cena: 1.800 Kč


Kruh, zlatý kov

Velká: Ø2,26m,výška 2,4m vč.stojanu.

Malá: Ø1,85m,výška 2m vč. stojanu.

Díky speciálnímu podstavci je stabilní. Lehká na přenášení. 

Vyzvednutí v Pardubicích zdarma.

Doprava na místo a případné nadekorování jsou účtovány zvlášť.

1 svatební víkend = 1 den 

Designové kruhy


Cena: 99 Kč/ks


Plastové kruhy ve stejné zlaté barvě jako slavobrána. Pět velikostí (Ø45-80 cm). Jsou ideální pro zavěšení na stěnu nebo volně do prostoru. 

Je možné dodat i v barvě na přání. Rády je i nadekorujeme (není v ceně).

Lucerna

        Cena: 350 Kč/250 Kč


Vysoké lucerny ve starožitném stylu jsou krásným doplňkem obřadního místa nebo jiného koutku. Večer mohou být využity jako osvětlení jednoho z koutků nebo hlavního vchodu. 

Svíčka není součástí.Starožitné zrcadlo


Cena: 300 Kč/ks


Ať už jako opravdové zrcadlo nebo jako podklad 
pro tištěnou grafiku či psané písmo, starožitné zrcadlo je hlavní motiv dnešních stylových svateb. Skvěle vypadá na malířském stojanu (nutné objednat zvlášť). 

Barva rámu: stříbrná nebo zlatá.

Malířský stojan


Cena: 150 Kč/ks


Welcome cedule nebo zrcadlo, cedule se zasedacím pořádkem i harmonogramem dne. Ty všechny musí na něčem stát. A přesně na to slouží naše vysoké malířské stojany. Jsou ze dřeva, výsuvné až do 180cm. Máme rovnou 3 ks.


Zrcadlo malé


Cena: 130 Kč/ks


Ideální na popisky Sweet baru, Fotokoutku a dalších různých koutků, které budete na svatbě mít. Nebo si tam chcete napsat svoje iniciály či vzkaz pro hosty? Na tahle zrcadla se dá napsat cokoliv!
Cena je včetně stojanu.

Policové štafle


Cena: 400 Kč


Tyto dřevěné policové štafle jsou netradiční variantou ke klasickým štaflím. Můžou být použity do sladkého koutku i jako dekorace na květiny, drinky nebo na dárky pro svatebčany. Jsou robustní.

 Cena je bez dekorací.

Stolek k oltáři


Cena:300 Kč


Zrestaurované dřevěné stolky působí netradičně a na fotkách vypadají úžasně. Přírodní dřevo se dá zkombinovat s jakoukoliv výzdobou. Jsou ideální jako součást obřadního místa v kombinaci se slavobránou nebo makrami.

Štafle


Cena: 400 Kč


Do Sladkého baru, do dámského koutku nebo na koktejly a limonády. Tyto dřevěné štafle nejsou jen obyčejné police. Je to propracovaný kus moderního nábytku, se kterým se dá na svatbě skvěle vyhrát – slouží jako dekorace s praktickým využitím.

Oválné lucerny


Cena: 250 Kč/ks


Tyto designové lucerny v tmavě šedé barvě se hodí přes den jako dekorace na obřad nebo do jednoho z koutků, a večer na romantické osvětlení vchodů, jako zátiší nebo do fotokoutku. Jsou lehké na přenos. Celkem 3 ks. Svíčka nenísoučástí.

Železné stolky


Cena: 150 Kč/ks


Tyto kovové stolky ve třech velikostech jsou originální, elegantní a lehké. Díky jemným ornamentům se hodí jak na obřadní místo, tak do
dámského nebo sladkého koutku. Jsou jednoduché na přenášení a přesto vypadají robustně.

Sladký bar


Cena: 1.100 Kč


Nadekorujeme vám vaše úžasné sladkosti i slanosti ve stylu, jaký si sami zvolíte. Rádi vymyslíme
dekorace samy, pokud nám dáte volné ruce. Koutek se skládá z různých podstavců, skleněných
dóziček, dřevěných nápisů, bedýnek...

Koloběžka pro dospělé


Cena: 1.000 Kč/ks


Chcete mít na svatbě o odpolední venkovní zábavu postaráno? Pak nechte hosty dovádět s těmito úžasnými koloběžkami pro dospělé! Můžeme vám zapůjčit až 4 kusy v různých barvách.

Polaroid fotoaparát


Cena: 1.590 Kč vč. 50 snímků


Retro je zpět! Náš Instax Square SQ6 zachytí a hned vytiskne ty nejkrásnější okamžiky z vašeho úžasného dne. Máme kromě velikosti Square, taky Mini pro fotky do peněženky a Wide pro fotky do alba.


REZERVAČNÍ FORMULÁŘ