ORGANIZACE A KOORDINACE SVATEB

Z vlastní zkušenosti víme, jak je důležité si svůj svatební den užít. 

Proto byste ho neměli trávit tím, že budete do poslední chvíle něco zařizovat. 
 
Vymyslíme vám celý koncept svatby, zařídíme dekorace a dodavatele, sestavíme harmonogram svatebního dne a během samotného dne D se postaráme o to, aby vše probíhalo podle plánu. A když nebude, tak vymyslíme plán B, který bude třeba ještě lepší! 
.
 

CO UMÍME

ROZLUČKA SE SVOBODOU

Chtěli byste originální rozlučku se svobodou? Tajnou cestu do zahraničí? Se sportovním vyžitím či jiným nezapomenutelným zážitkem? Potisk triček a jiné upomínkové předměty jsou samozřejmost!

KOORDINACE SVATEBNÍHO DNE

Nejen že vám pomůžeme vše připravit předem, ale soustředíme se především na koordinaci samotného svatebního dne. Budeme dbát na dodržení harmonogramu, koordinovat dodavatele a další režijní věci.


KONTAKTY NADODAVATELE

Máme širokou síť osvědčených kontaktů na svatební dodavatele (floristy, fotografy, videomakery, cukrářky, hudebníky atd.). Umíme zajistit i grafické materiály, rallye a sportovní vozy, dodávky, paddleboardy, vírník...

TAJNÁ SVATBA

Rozhodli jste se stvrdit svou lásku jen za přítomnosti nejbližší rodiny, nebo dokonce jen ve dvou? Tajnou, jako překvapení i tu na poslední chvíli, ať už malou nebo velkou. Zvládneme je připravit všechny!


IDEA & DEKORACE

Vymyslíme celý koncept svatby, ať už nám dáte volnou ruku, nebo na základě vašich přání. K tomu seženeme a naaranžujeme veškeré dekorace. Případně zkombinujeme s těmi vašimi.

EVENTY

Chtěli byste zorganizovat jinou akci než svatbu? I s tím máme zkušenosti! Firemní večírky, baby showers, oslavy narozenin aj. 

Napište nám svou představu a my vám napíšeme zpět :).

.

 

REFERENCE

„Naprosto profesionální práce! Výzdoba kterou mi holky vytvořili na svatbě byla dokonalá, nádherná! Hosté za námi chodili a říkali, ze hezčí svatbu nezažili! To je ta nejlepší pochvala, kterou může nevěsta dostat. Takže děkujeme celému týmu wonderful wedding za vytvoření našeho svatebního dne!“

Lucka & Jakub

novomanželé

"Na naši svatbu u rybníka jsem si na dekorování a koordinaci nemohli vybrat lépe než právě Nikolu s Olgou. Vše naprosto perfektní, rychlá komunikace, výborné nápady, krásná dekorace, komunikace s dodavateli a hosty, pečlivost, vkus, kreativita, invence,... Holky jsou profesionálky a během našich schůzek přesně vycítily, co ano a co ne. Nejen my, ale mnoho hostů byli z přístupu a práce tohoto duo nadšení. Měla jsem pocit, že se věnovali naší svatbě, jako by to byla jejich vlastní. Nemohu říct, že všechno bylo tak, jak jsme si přáli, protože to bylo ve finále mnohem mnohem lepší, než jsme si představovali! :-) Mohu s klidným srdcem doporučit, pokud si přejete krásnou a bezproblémovou svatbu, kterou si v klidu chcete užít!"


Anet & Kuba

novomanželé

"Holky z Wonderful Wedding jsou naprosto úžasné - výborná komunikace, ochota a smysl pro detail. A to nejdůležitější - dělají to srdcem a splní jakékoliv přání nevěsty. Děkujeme, že jsme si na naši svatbu vybrali právě Vás - jste skvělé a moc milé. Takže Všem budoucím nevěstám - doporučujeme."

Lucka & Lukáš

novomanželé

„Nikol a Olga jsou fakt sehrané duo! Moc děkujeme za perfektní spolupráci z pohledu fotografů. Vážíme si toho, když nás koordinátoři berou jako součást týmu a snaží se nám vytvořit co nejlepší podmínky pro práci i přesto, že mají svých povinností dost. A to všechno zvládají s naprostým klidem a dobrou náladou, což je nakonec nejdůležitější.“

Crea Studio

svatební fotografky


CHTĚLI BYSTE TAKÉ WONDERFUL WEDDING? HLAVNĚ BEZ STRESU A STAROSTÍ? 


KONTAKTUJTE NÁS

Rádi se s vámi sejdeme a pomůžeme vám zorganizovat takovou svatbu, aby vás oba nejen charakterizovala a byla úžasná, ale hlavně abyste si ji sami užili...
.... a nikdy na ni nezapomněli!